درباره مهرگل

نام شركت : شركت خدمات مسافرت هوايي و جهانگردي مهر گل سير 
شماره ثبت : 222803 شماره ياتا : 4 0076 2-33 تاريخ تاسيس : 1383 
محور اصلي فعاليت : 
شركت خدمات مسافرت هوايي و جهانگردي مهرگل سير (با مسئوليت محدود) از سال 1383 فعاليت مستمر خود را در صنعت توريسم و گردشگري آغاز نموده و داراي مجوز بند "الف" از سازمان هواپيمايي كشوري و مجوز "ب" از اداره كل ميراث فرهنگي،صنايع دستي و گردشگري استان تهران و مجوز فروش بليط قطار از شركت راه آهن جمهوري اسلامي ايران و همچنين داراي عضويت ياتا (IATA) مي باشد. اين شركت هدف نهايي خود را توزيع سريع خدمات مسافرتي و جهانگردي به مشتريان به همراه كنترل كيفيت كه در نهايت منجر به جلب رضايت آنها مي گردد، قرار داده است. شركت مهرگل سير جهت تداوم اثر بخش خود خط مشي كيفيت خود را به شرح ذيل اعلام مي دارد : 
* احترام به مسافران، اعضا و شركتها و برآورده كردن نيازها و خواسته ها و توقعات منطقي آنها
*افزايش و حفظ دائمي كيفيت خدمات با بكارگيري از نظرات سازنده اعضا در بالابردن كيفيت خدمات با برقراري پايه هاي ارتباطي مناسب و نوين جهت سهولت دريافت و پاسخگويي سريع نظرات آنها
*برقراري ارتباطات محكم ملي و بين المللي با كارگزاران ، تامين كنندگان ، راهنمايان و خطوط هوايي و گزينش مدبرانه آنها
*شناسايي مكان هاي جديد گردشگري به همراه امكانات رفاهي جانبي در جهت گسترش خدمات جهانگردي و افزايش رضايت مشتريان
*اهتمام به عضوگيري شركت هاي كارآمد و متخصص و متعهد در ارائه هر چه بهتر خدمات به مشتريان در اقصي نقاط كشور 
شركت خدمات مسافرت هوايي و جهانگردي مهرگل سير مجري و برگزاركننده تور هاي داخلي و خارجي، رزرو پروازهاي سيستمي و چارتري داخلي و خارجي با كليه ايرلاين ها، رزرو هتل در اقصي نقاط جهان، اخذ وقت سفارت و اخذ ويزا براي كليه كشورها را انجام مي دهد و همواره جلب رضايت كامل مسافرين را مهم ترين هدف خود قرار داده و با ارائه خدماتي با كيفيت به مسافرين و آژانس هاي همكار توانسته در اين صنعت پيشرو باشد .
 | شركت مهرگل سير در انديشه استفاده از وسايط حمل ونقلي بوده كه علاوه بر طي مسير و رساندن مسافران به مقاصد خود، ميتواند در آنها حسي شيرين و نوستالژيك نيز ايجاد كند؛ دقيقاً همان حسي كه مسافر را به نگارش سفرنامه ترغيب ميكند. به جرات ميتوان ادعا كرد كه از ميان انواع وسايط حمل ونقلي نوعي كه حس همانندي بيشتري را با توصيفات بالا ايجاد ميكند، حمل ونقل ريلي مسافري، يعني قطار است. چراكه سفر با قطار همزمان با احساس امنيت و آرامش، حس دوستداري طبيعت و حس شيرين يك سفر دسته جمعي با قيمتي مناسب را در وجود انسان زنده ميكند. در راستاي رسيدن به اين آرمان ، قطار گردشگري به فعاليتهاي اين شركت اضافه شد . 
 | 
سفر با قطار گردشگري چه به صورت تركيبي با اتوبوس باشد و چه تنها با قطار به سرانجام رسد، مسافرتي متفاوت به شمار مي رود. سفري كه تنها به مبدا و مقصد مسافرت ختم نمي شود و زيبايي هاي مسير را نيز در برميگيرد. اين سفر به ويژه در خطوطي كه امكان سفر به آنها از طريق خودرو ممكن نيست با جاذبه هاي منحصر به فردي همراه است كه قطعاً خاطره اين سفر را ماندگار مي كند. به طور مثال قطار گردشگري شمال به مسافران امكان مي دهد كه از نزديك با يكي از شاهكارهاي سازه اي ايران يعني پل ورسك آشنا شوند و به زيبايي هاي مسير از نگاهي متفاوت بنگرند. 
قطار گردشگري، شكل سوم كاربرد قطار علاوه بر جابجايي بار و مسافر است. در قطارهاي گردشگري، هدف رسيدن به مقصد نيست، بلكه نفس سفر و گردش هدف اصلي است. لذا در اين قطارها سرعت سير و زمان، نقش بسيار كمرنگي دارند. يكي از مسائل مهم در اينگونه قطارها، انتخاب مسير آن است. معمولاً مسيرهايي براي اين قطارها انتخاب ميشود كه داراي بيشترين جاذبه هاي گردشگري است. 
براي دستيابي به اين آرمان قطار گردشگري تهران - شيرگاه با همت سازمان راه آهن كشور و شركت حمل ونقل ريلي رجا، بخشي از جاذبه هاي مسير راه آهن شمال كه تا به حال زيباييشان پوشيده بود، طراحي شد . 
قطار گردشگري تهران - شيرگاه 
اين قطار، از دشت كوير، معدن نمك و تپه هاي مريخي، رودخانه حبله رود و باغات ميوه، دودكش هاي جنّي و كوههاي حيرت انگيز سيمين دشت و زرين دشت و كبوتر دره عبور مي كند و نهايتا چشمه رنگي و روستاي شوراب را از مقابل نگاهمان مي گذراند تا فرشي از رنگ ها مقابل نگاهتان قرار گيرد. 
اين مناطق نه تنها از نظر ديدني هاي طبيعي در درجه بسيار مهمي قرار دارند، بلكه از نظر تاريخي نيز بسيار حائز اهميت هستند. پس از گذشت از اين مناطق و شنيدن درباره سختي هاي ساخت راه آهن در اين منطقه راهي ادامه مسير مي شويم . در ادامه از مهمترين و مشهورترين سازه هاي راه آهن كشور عبور خواهيم كرد. پل ورسك و سه خط طلا دوموردازاين سازه هاهستند.پس ازسه خط طلا نيزبادوگٌل روبه روميشويد. 
قطار در ايستگاه ورسك توقف مي كند و گردشگران مي توانند براي عكس برداري از يكي از منحصر به فردترين مناظر قطار گردشگري شمال بهره ببرند. 
مسير قطار تا سوادكوه ادامه مي يابد و نهايتا در قسمت بكري از جنگل شيرگاه توقف مي نمايد و مسافرين با استراحت و صرف عصرانه از زيبايهاي طبيعت بهره مي برند . 
قطار گردشگري گيلان 
قطار گردشگري گيلان يكي ديگر از قطارهاي گردشگري شمال است كه از مبدا تهران به سمت رشت و سراوان حركت مي كند. اين سفر نيز در قالب يك تور يك روزه برگزار مي شود. قطار گردشگري گيلان بر خلاف قطار گردشگري شمال، يك تور تركيبي است كه قسمتي از آن با اتوبوس به انجام مي رسد. بدين ترتيب مسافران ابتدا در ايستگاه تهران سوار قطار مي شوند و پس از ورود به ايستگاه رشت، با اتوبوس به سمت درياچه سقالكسار حركت مي كنند. گردشگران پس از بازديد از اين درياچه به سمت موزه ميراث روستايي گيلان مي روند و در نهايت با سوار شدن به قطار در ايستگاه سراوان به سمت تهران باز مي گردند.. 
قطار گردشگري كوير 
قطار كويرگردي نيز هر هفته پنجشنبه ها، در قالب يك تور يك روزه برگزار مي شود. اين قطار از مبدا تهران به سمت كاشان حركت مي كند و دو برنامه گردشگري را شامل مي گردد كه توسط مسافران انتخاب مي شود. در برنامه اول گردشگران پس از ورود به ايستگاه كاشان، با اتوبوس به سمت شهر نوش آباد حركت مي كنند و پس از بازديد از شهر زير زميني اويي، مسجد جامع و مناره سلجوقي و كوير ابوزيد آباد به تهران برمي گردند. مسير دوم اما جاذبه هاي گردشگري متفاوتي را در بر مي گيرد كه شامل بازديد از خانه هاي تاريخي بروجردي ها و طباطبايي ها، باغ فين و كوير ابوزيد آباد مي شود. 
از سال 1396 تور ريلي در مسير هاي سوادكوه – شيرگاه – گيلان – بادرود آغاز به بهره برداري شد و تاپايان سال 1399 ،  20/748 مسافر همراه ما بوده اند. 
شركت مهر گل سير افتخار همكاري با شركتهاي زير را در ايران دارا مي باشد :
1. شركت فني مهندسي آب و فاضلاب كشور2. شركت آب وفاضلاب كشور 3. شركت صنعتي دريايي ايران صدرا
4. شركت نقشه برداري ايران  5. شركت مهندسي نيروي نفت وگازسپانير 6. شركت آريانفت 7. شركت پترو سينا
8. شركت مرواريدپارسيان 9 . شركت توسعه انرژي  10. شركت سپانير كيش 11. شركت هلي آريا
12. شركت تسكو  13. شركت پترو پايدار ايرانيان  14. شركت پترو تدبير  15. شركت پترو گوهر
16. شركت پترو كاران شفق كيش  17. شركت آركا فيدار 18. قرارگاه سازندگي خاتم الانبيا 19. شركت پرژينگ
20. سازمان تربيتي ، علمي و فرهنگي سازمان ملل متحد ( يونسكو) 21. شركت تجهيزات پزشكي مدلينك
22. شركت دمنده  23. صندوق احيا و بهره برداري از اماكن تاريخي 24.شركت حفاري استوان كيش
25.بازرسي فني ناظران دقيق آرمان  26 .شركت گلوبال پترو تك كيش
27.شركت پتروشيمي فاتح كيميا  28 .سازمان تهيه و توليد مواد معدني ايران 29. شركت تكنيك
30. نيروي زميني ارتش(بخش نيروي انساني)  31. معاونت مهندسي رزمي و پدافند غير عامل نزسا
32. هوانيروز سپاه  33. شركت آرتا سيمان اردبيل  34. شركت سيمان فراز فيروزكوه  35. شركت سيمان نيزار قم
36. شركت تامين كالاي پارسيان كيش 
شركت مهرگل سير در حال حاضر داراي 12 پرسنل مي باشد كه ميانگين سابقه كاري پرسنل 12 سال و ميانگين سن آنها 35 سال است. 5 نفراز اعضاي شركت را آقايان و 7 نفر از اعضا را خانم ها تشكيل مي دهند.
جهت رفاه و جوابگويي 24 ساعته تعداد 3 نفر از پرسنل به صورت آنلاين و تمام وقت پاسخگوي نياز مشتريان شركتهاي محترم مي باشد .
آدرس : تهران، میدان هفت تیر، خیابان کریمخان زند ،روبروی داروخانه سیزده آبان ، پلاك 80، طبقه دوم ، واحد 5  
تلفن : 88768669-021       -     88820238-021
سایت :
www.mehrgol.com
www.mehrgolseir.ir
پست الکترونیک :
[email protected]

ساعت كاري : شنبه تا چهارشنبه :9صبح الي16:30